İletişim Hattı +90 (362) 876 59 53
Haberler
14
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde, cesaretleriyle destan yazan şehitlerimizi rahmetle, kahramanlık timsali Gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde, cesaretleriyle destan yazan şehitlerimizi rahmetle, kahramanlık timsali Gazilerimizi minnet ve saygıyl...

[Devamını oku...]

17
TERME TİCARET VE SANAYİ ODASINDA TEŞVİK UYGULAMALARI VE MEVZUATI HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Terme Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Türkiye’de uygulanan yatırım teşvik mevzuatı ve uygulamaları hakkında bilgilendirmelerde bulunmak ve sanayi sektörünün devlet destekleri ile ilgili sorun ve önerilerini görüşmek amacıyla, “Teşvik Uygulamaları ve Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı” gerçekleşti.

[Devamını oku...]

09
TERME TSO'DAN SAMSUN VALİSİ DOÇ.DR.SN.ZÜLKİF DAĞLI'YA ZİYARET

Terme Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ekmekçi ,İlçe Kaymakamı Metin Maytalman ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ile birlikte Terme’miz için büyük öneme sahip Sera İhtisas OSB’nin kurulum çalışmaları ve OKA Projeleri üzerine istişare toplantısını Samsun Valimiz Doç. Dr. Sn. Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirdi. İlçemizin gelişimine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayacak OSB’mizin kurulumu için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

[Devamını oku...]

09
AYLIK GERÇEKLEŞTİRİLEN İSTİŞARE TOPLANTISI

Aylık gerçekleştirilen İlçe istişare toplantısı Terme Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı.Terme Kaymakamı Metin Maytalman’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve Meclis üyeleri katılım sağladı.İlçemiz genel sorunları ve Çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

30
TERME  TSO’DAN  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET
Terme Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Ahmet Ekmekçi, Yönetim Kurulu üyeleri ve Meclis üyeleri görevine yeni başlayan  İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Rahman Köse’yi makamında ziyaret etti.

[Devamını oku...]

27
TERME TSO ‘SİGORTA HAFTASI’NI KUTLADI

Terme Ticaret ve Sanayi Odası Personelleri Alper Yüksel ve Özge Kahraman 23-29 Mayıs‘Sigorta Haftası’ münasebetiyle ilçemizde bulunan sigorta acentelerini ziyaret etti.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 113İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

Terme Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç